Bruttó bér: 120 000 Ft / hó
Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz, motivációs levél
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Axwell Home ingatlaniroda

Nem BÍrjuk A Sok MunkÁt EzÉrt BŐvÜlnÜnk Kell!!

Azonnali kezdéssel keressünk Ingatlan ÉrtÉkesÍtŐt!
Terület amivel foglalkozunk: 5,6,7,8,9,13,14 kerületek!

Ha szeretnéd kipróbálni magad az ingatlanszakmában akkor most itt a lehetőség!

Ha meguntad hogy napról-napra élsz és szeretnél már egy olyan életet élni mint amiről mindig is álmodtál akkor ez a szakma lehetőséget nyujt neked!

Igen rengeteg ember elkezdi és feladja úgy hogy nincs bevétel!!
De Nem Egy BarÁtom Van AKI Minden HÓnapban NettÓ 600 Ezer Forintot Keress Ingatlan ÉrtÉkesÍtŐkÉnt!

Hogy csinálja?
-KitartÓ
-Szorgalmas
-AlÁzatos
-Pontos
-KÜzdŐ SzellemŰ
-ÉrdeklŐdŐ A Szakma IrÁnt
-Üzleties MegjelenÉsŰ
-Siker OrientÁlt
-JÖvŐben GondolkodÓ

És most gondold végig csak az ismerőseid közül hány ilyet ismersz !!

Szerintem nem sok van!!

Na ezért van sok olyan értékesítő is a piacon aki csinálj de sajnos eredménytelenül!

A felsorolt dolgok valamelyike hiányzik belőlük!

HA Úgy Érzed Hogy Benned Megvan Minden És Hisszel Magadban Akkor NE Habozz Jelentkezz!!!!

Mit adunk neked:

-Rendszer ami mindenhol elérhető!
-Saját asztal ( Nem Kell Asztal DÍjat Fizetned! )
-Ha nincs laptopod akkor az irodában az is rendelkezésre áll ( Ingyen)
-Hirdetési oldalak ahol a lakásaid megjelennek ( ez kb 20 hirdetési oldal, Nem Kell Fizetned Érte )
-Oktatás ( Nem Kell Fizetned Érte )
-Magas jutalék!!
-Irodából KorlÁtlan TelefonÁlÁsi LehetŐsÉg!

Olyan személyeket keresünk akik :

- Sikeresek akarnak lenni!
- Örülnének, ha megbecsülnék és értékként tekintenék!
- Szeretnének olyan fizetést, amit megálmodtál és képes vagy tenni is érte!
- Tudod mi a célod és küzdesz is érte!
- Szeretnek csapatban dolgozni!
- Nyitottak új emberek felé!
- Igényesek a munkáikra és magukra!
- A pontosság egy alap dolgok a hétköznapjaikban!

Elvárásunk:

- Üzleties megjelenés!
- Pozitív gondolkodás!
- Kitartás!
- Pontosság!

Ha a leírtak alapján magadra ismersz, akkor ne habozz, jelentkezz még ma!!

Munka idő:átlag napi 8-10 óra
Részmunka idős álláslehetőség: Nincs!

Ez a szakma egész napot megkíván, ez a világ egy KÜlÖn ÉletformÁt KÍvÁn!

Jelentkezni csak fényképes önéletrajz alapján lehet!

E-mail címünk: axwellhome2016@gmail.com

Jelenezési korhatár: 18-58 év

Köszönöm hogy végigolvastad!!!
További nagyon szép napot neked és remélem hamarosan találkozunk személyesen is!!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel