Bruttó bér: 187 500  Ft / hó Bruttó bér: 205 000  Ft / hó Bruttó bér: 187 500  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 250 000  Ft / hó Bruttó bér: 187 500  Ft / hó Bruttó bér: 177 500  Ft / hó Bruttó bér: 187 500  Ft / hó Bruttó bér: 187 500  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó
Bomba ajánlat! Céges

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Intimkozmetika Kft

A szépségszakmában dolgoznál, de eddig nem volt lehetőséged kozmetikus bizonyítványt szerezni? Junior intimkozmetikus programunk támogatásával most ingyen megszerezheted a kozmetikus bizonyítványt + intimkozmetikus oklevelet, miközben ügyfélszolgálati munkatársként segíted csapatunk munkáját.

Ez vár rád, ha sikeresen pályázol:

- több, mint 1.000.000Ft értékű képzési csomag
- támogató munkatársak
- kellemes munkakörnyezet
- bejelentett munka és fizetés
- a többit személyesen :)

Mit kell tenned, hogy Te legyél az egyik kiválasztott?

- Küldd el nekünk a fényképes önéletrajzodat
- Írj pár sort, amiben elmondod, miért szeretnél kozmetikus lenni (ez nem kötelező, de jó pont)

Mi fog történni ezután?

- Emailben visszaigazoljuk a jelentkezésed
- Feldolgozzuk a többi jelentkező Önéletrajzával együtt
- Sikeres elbírálás esetén behívunk egy pályázati beszélgetésre
- Értesítünk az eredményről

Tudom, tele vagy kérdésekkel. Kérlek szedd össze ezeket magadban, hogy a pályázati beszélgetésen mindegyikre választ kaphass. (emailben, üzenetben nincs lehetőségünk válaszolni)

Feladás dátuma: augusztus 6. 19:41.

Kapcsolatfelvétel