3 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Host, hostess
Cégnév: Ms Watsing & Selected Kft

Hosszú távon dolgozni vágyó fiúkat, lányokat, hölgyeket és urakat keresek host/hostess munkáinkra.

Munkaidő: heti 3-5 napban és napi 8 órában, jellemzően 11-től 19-ig.
Feltételek: betöltött 18. életév, és heti minimum 4 nap vállalása.
Fizetés: nettó 10 000 Ft/ nap
Helyszínek: westend, corvin, árkád, kiállítások, rendezvények Budapesten.

Ha további kérdésed van, illetve szeretnél jelentkezni, küldd el fényképes önéletrajzod és/vagy telefonszámod az office@watsing.hu címre.
Gyere, és legyél egy közösség tagja!
Feladás dátuma: november 7. 17:48.

Kapcsolatfelvétel