Főállású lakás takarító

Bruttó bér:

594 736

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, motivációs levél
Munkakör megnevezése:
Takarító

Budapesti székhelyű lakáskezelő cégbe keressük új kollégáinkat takarító munkakörbe.

A tapasztalatnál fontosabb számunkra a megbízhatóság, a kitartás, tanulási vágy és az elhivatottság! Az új kollégánkat szívesen megtanítjuk a szakma minden titkára. Jelentkezz most, és csatlakozz csapatunkba akár azonnal! A kiemelt bérezést, a biztos munkalehetőséget mi adjuk, tőled az elhivatottságot, a precíz munkavégzést várjuk.

Takarító állás Budapesten kezdőknek Neked szól, ha
- munkádra igényes, megbízható személyiségnek tartod magadat
- szívesen kitanulnál egy olyan szakmát, ahol mindig lesz rád szükség és jól kereshetsz!
- terhelhető vagy és szereted amit csinálsz bármi is legyen az
- képes vagy önálló munkavégzésre, hiszen a rugalmas időbeosztásod ezt lehetővé teszi
- angol nyelvtudás társalgási szinten nem feltétel, de előnyt jelenthet
- B kategóriás jogosítvány nem feltétel, de előnyt jelenthet

Amit kínálunk:
- teljeskörű betanítás, gyakorlat szerzése tapasztalt kollégáink segítségével
- a szakmában kiemelt bérezés és egyéb juttatások
- biztos hátterű cég, ahol mindig lesz rád szükség
- egy valódi, összeszokott csapat elismert tagja leszel!
- csoportvezetőinknek céges mobiltelefont és számítógépet biztosítunk

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146007495

Jófogás alkamazás QR kód