Kerület: II.
Kategória: Egészségügy / szépség
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Fodrász

Teljes és Részmunkaidős fodrász állás betöltésére egyaránt keresünk jelentkezőket!

Amit kínálunk:
- Alkalmazotti, bejelentett jogviszony
- Kiszámítható időbeosztás (egyéni igények figyelembevételével)
- Segítőkész csapat, remek légkör
- Stabil munkahely és átlag feletti kereseti lehetőség
- Garantált, bővülő vendégkör
- Folyamatos továbbképzési lehetőségek
- Extra juttatási rendszer

Ezt várjuk:
- Lehetőség szerint 1-2 éves tapasztalat
- Jó kommunikációs képesség
- Nyitott, együttműködő személyiség
- Rendszerető munkavégzési stílus

A munkakezdés várható időpontja:
2017. szeptember 1, de akár azonnal

A pályázathoz próbamunka szükséges saját modellel!

biohairmargitkrt@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel