3 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: II.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Fodrász
Cégnév: Miss Rose Kft

Azonnali belépéssel keressük új fodrászkollégánkat, ahol egy
kíváló csapat megbecsült tagja lehetsz immáron
10 éve működő üzletünkbe.

Elsősorban hétvégi munkára (péntek-szombat-vasárnap)
keresünk munkatársakat.

Feladatok: hajmosás, vágás, szárítás (festés nincs)
Elvárásaink:
Megfelelő szakképesítés. Ápolt megjelenés, pozitív hozzáállás és
jó kommunikációs képesség.
Önálló, precíz és megbízható munkavégzés.
Tapasztalat előny, de pályakezdök jelentkezését is várjuk
Amit nyújtunk:
Hosszútávú munkalehetőség.
Versenyképes jövedelem, rugalmas munkaidő beosztás,
több pihenőnappal a héten.
Extra juttatások
Vegyszermentes környezet
Jó hangulat, fiatalos csapat.
Igényes vendégkör, visszatérő törzsvendégek.

Jelentkezés: e-mailben, info@tincses-sziget.hu címen, vagy
telefonon: 30 919 5881 (10-18 óra között)
Nézz körül nálunk: http://www.tincses-sziget.hu/
Feladás dátuma: június 6. 02:40.

Kapcsolatfelvétel