(Hirdetés azonosító: 85179291) Hirdetés kezelése »
9 db
Bruttó bér: 350 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Fodrász
Cégnév: Miss Rose Kft

FodrÁsz kollégát keresünk bejelentett munkaviszonnyal, családias, kis létszámú, jó hangulatú csapatunkba, Budára, plázába.

Dolgozhatsz nálunk teljes munkaidőben, de akár részmunkaidőben is meglévő munkád mellett.

Mi segítjük egymást, és nagyon várjuk új kollégánkat, lehet, hogy épp Téged? :)

Vendégeink: gyerekek, anyukák és apukák
Hajvágás, hajmosás, alkalmi frizurakészítés és minden egyéb, kivéve festés.

Vegyszermentes környezetben, vegyszermentes termékekkel dolgozunk, visszatérő, igényes vendégkörrel büszkélkedhetünk már több mint 10 éve.

A fizetés és borravaló mellé termékeladás után kiemelt jutalékot adunk.

Fontos! Elsősorban olyan fodrászt keresünk, aki szereti a gyerekeket, és ért is a nyelvükön. Azt hallottad, hogy a gyerekek mindig sírnak a fodrásznál? Akkor ez meglepő lesz, mert nálunk ritka a sírós gyerek. :) Miért? Mert itt minden róluk szól, a játszósarok, a kisautó, a színes környezet - és ez megnyugtatja őket. Éppen ez a mi titkunk. Ha velünk tartasz, ez lehet a Tiéd is.

Nézz körül nálunk: http://www.tincses-sziget.hu/.
Ha tetszett, amit láttál, és érzel magadban kedved és elhivatottságot, hogy Te is mosolyt csalj a gyerekek arcára, akkor jelentkezz.

Jelentkezés: e-mailben, info@tincses-sziget.hu címen, vagy telefonon: 30 9426 312 (9-19 óra között)
Feladás dátuma: február 4. 18:43.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel