Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Fodrász

Budapest II. kerületében, prémium szépségszalon keresi hasonló vendégkőrrel rendelkező profi szakemberét. A szalonban fodrászat, kozmetika és manikűr-pedikűr működik.

Te vagy az ideális csapatagunk ha:
- Pörgős vagy és elhívatott a munkád iránt.
- Prémium termékekkel dolgozol és csak magas minőségű munkát adsz ki a kezed közül.
- Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni.
- A mi vendégkörünk számára is profi szolgáltatásokat tudsz nyújtani.

Fodrászhely bérlés vagy alkalmazotti jogviszony is lehetséges.
További információ végett érdeklődjön telefonon.
Feladás dátuma: március 11. 19:48.

Kapcsolatfelvétel