(Hirdetés azonosító: 92167566) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 40 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Fodrász

Leírás

Sziasztok!
XI. Kerületi, bejáratott, szépségszalonunkba keresünk fodrászt. Kollégánk helyét, vendégkörét kéne átvenned, aki gyerekprojekt miatt megy most el. Minden adott, csak gyere alkoss:)
Bp. 1119. Csurgói út 22. Széplesz szalon.
Mondhatni tökéletes helyen vagyunk. Lakópark lábánál, utcai üvegportálos, ingyenes parkolás, közeli buszmegálló, kisközért stb...
Weblapot még nem csináltunk, mert nem volt rá szükség. Így is teltház van.
Laza, kötetlen, fiatalos hangulat vár.
Bérleti díj 40eft.
Hívj akár hétvégén is: 06302807299
Feladás dátuma: május 10. 14:07.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel