Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztratív munkatárs
Cégnév: VARGA DENT Fogászat

XI. kerületben a Móricz Zsigmond körtér közelében elhelyezkedő Varga DENT Fogászati rendelőnkbe irodai, recepciós, adminisztratív munkára keresünk:

jó megjelenésű, jó kommunikációs készségű, agilis, meggyőző, jó teherbírású, Excelt és szövegszerkesztőt, levelező programot gyakorlattal használó, könnyen tanuló és érdeklődő, angolul beszélő (telefon-levelezés)mosolygós,udvarias, nagy toleranciával rendelkező, érzelmileg stabil, jó tűrőképességű és konfliktuskezelő, felelősségtudattal dolgozó, rugalmas kollégát. Aki nyitottan áll a feladatokhoz, gyakorlatiasan közelít hozzájuk és azok megvalósításához, valamint igénye a rendszerben való gondolkodás.

Fogászati ismertek, eddigi ügyfelekkel, vendégekkel, páciensekkel, betegekkel személyes kontaktust követelő munkakör és tapasztalat előnyt jelent!

A munkaidő heti minimum 3 alkalommal az estéket (21 óráig), esetenként a szombati napokat is érintheti.

Elsősorban főállású kollégát keresünk

Amennyiben megkeresésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el részletes arcképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igényének feltüntetésével a munka@vargadent.hu emailcímre.
Feladás dátuma: augusztus 4. 13:42.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel