4 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: III.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépkezelő
Cégnév: Szűcs Fuvar Team Kft

Cégünk fejlesztése miatt, Budapesti és Pest környéki munkavégzésekre (épület bontási munkák) legalább 3 éves tapasztalattal rendelkező földmunkagép kezelőket keresünk CAT 329D, CAT345C típusú lánctalpas körforgó munkagépekre, dózer-ra .

Elvárások:

-gépkezelői jogosítvány
-OKJ bizonyítvány
-min. 3 év tapasztalat

Amit biztosítunk:

-Biztos, hosszútávú munkalehetőség
-Elérhető jövedelem 300.000-350.000 e Ft
-Teljes munkaidő

Jelentkezésüket és szakmai önéletrajzukat elérhetőségükkel együtt az iroda@szucsfuvar.hu e-mail címre várjuk.

Érdeklődni a 06 20 502 2436, a 06 20 504 5868 és a
06 1 408 9089 telefonszámokon lehet hétköznapokon 8-17 óra között Géczi Vilmos kollégánknál.
Feladás dátuma: március 20. 12:58.

Kapcsolatfelvétel