Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb

Csökkent munkaképességű vagy friss nyugdíjas kollégát keresünk mobil autómosó munkakörbe.
Könnyű, betanított fizikai munka. A munkavégzés Budapest területén történik és napi hat órát vesz igénybe.
A munkaidő hétfőtől péntekig, reggel 9-től délután 3-ig tart.
A munkabér havi bruttó 130000 Ft.
Amit elvárunk: Igényes munkavégzés, jól szituált megjelenés, B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel.
A fényképes önéletrajzokat a mobilautomosok@gmail.com címre várjuk. Csak fényképes önéletrajzokat tudunk elfogadni.
Feladás dátuma: október 18. 19:30.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel