Kerület: VII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs

Azonnali kezdéssel középkorú, illetőleg friss nyugdíjas irodai asszisztenst keresünk nap 8 órás munkavégzésre.
Feladatkör:
- telefonok, e-mailek kezelése
- időpont egyeztetés
- kapcsolattartás partnerekkel
- egyéb adminisztratív jellegű feladatok

Elvárások:
- kiváló kommunikációs készség
- pontos, precíz, önálló munkavégzés
- középfokú végzettség
- MS Office és Google önálló, magabiztos használata
- megbízhatóság
- irodai-adminisztratív területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- heti 40 órás munkahét, szabad hétvégék
- nyugodt légkör
- stabil háttérrel rendelkező munkáltató

Munkavégzés helye: Budapest VII. kerület (Keleti pályaudvar közelében)
Munkaidő: H-P 9:00-17:00 óráig

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a napcentrum77@gmail.com címre várjuk.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel