Árajánlat készítés, telefonos ügyfélszolgálat- rugalmas munkaidő

Bruttó bér:

200 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Ruhaklinika-Szabóság

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Adminisztrációs munkatárs

Adminisztratív , rendelés - koordinátori feladatok elvégzésére , fiatalos, agilis, vidám természetű, munkájára igényes , megbízható, kollégát keresünk , heti 20-30 órában, heti 3-4 napra.

Kérlek olvasd végig a teljes hirdetést. Kérdés esetén hívj bátran:

Forrai Péter
30-9449944
(Csörgess meg és visszahívlak!)

Feladatok:

- Ügyfelektől érkező telefonhívások kezelése, vevők tájékoztatása, árajánlat készítés
- Rendelések nyomon követése , határidők figyelése
- Díjbekérők , számlák előkészítése
- Adminisztratív irodai , ügyviteli feladatok ellátása

Weboldalaink:

Elvárások:

- Nyitottság az új dolgokra , a munka és a tanulás szeretete

- Ráteremettség , szorgalom , kitartás

- Az emberek kezelésének a magas iskolája

- Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)

- Jó együttműködő és problémamegoldó készség

- pro aktivitás

Előny:

- Vállalkozói múlt , és vagy szemlélet

- Ruha-textilipari tapasztalat,

- Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

- Belvárosi klimatizált munkahely, rugalmas munkaidő

- Családias légkör , jó csapat

Bérezés:

az elvégzett feladatok alapján napi elszámolással ,

heti kifizetéssel, teljesítményarányosan.

Betanulási pótlék - 3 hónapig . Természetbeni juttatások !

Heti eredménylista alapján prémium , jutalék !

Kérünk küldd el fényképes önéletrajzod és a kísérő leveledet a címre.

Írd meg a fix elfoglaltságaidtt , kérdéseidet is.

A tárgy : Ügyfélszolgálat - árajánlat készítés

Forrai Péter - 30/944-99-44

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 42819492