Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Szállodai recepciós
Cégnév: Atlas City Hotel

A belvárosi három csillagos Atlas City Hotel*** Front Office Manager munkatársat keres határozatlan idejű munkaszerződéssel, nappalos műszakokban.
Feltételek: - angol nyelv ismerete jó kommunikációs készség - munkabírás, terhelhetőség - pontos, precíz munkavégzés.
Feladatok: - Recepció teljes felügyelete - beosztások készítése- számlázások ellenőrizése - szálloda egyéb részlegeivel való folyamatos kapcsolattartás.
Hostware ismerete, illetve egyéb nyelv(ek) ismerete előnyt jelent.
Minimum 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat rendelkezők fényképes önéletrajzát a director@atlashotel.hu e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: június 13. 18:33.

Kapcsolatfelvétel