Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Programozó, Fejlesztő
Cégnév: Schibsted CMH Kft. (Jófogás/Használtautó)

Leírás

Ami feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:

A Jófogás és a Használtautó.hu PHP, JSON API, AJAX backend fejlesztése.
Részt fogsz venni a tervezésekben is.
Hazai és külföldi fejlesztői projektekben is kipróbálhatod magad.
Nálunk az önálló munkavégzés mellett Pair programming módszertanon alapuló csapatmunka a jellemző.
Backend fejlesztőként a frontend-es kollégákkal szorosan együtt kell működnöd.
Microservice alapú modulok fejlesztését is fogod végezni dockerizált környezetben (Go/PHP/Node.js).
Te fogod fejleszteni a Jófogás és a Használtautó.hu frontendjét Angularjs/jquery használatával.
A hozzájuk tartozó funkciók létrehozása is a te feladatod lesz.
Te fogod felhasználóbaráttá és egyre logikusabbá tenni az oldalainkat.
Nálunk kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében.
Az oldalak tökéletesítésére fogsz törekedni, mely során számítunk szuper ötleteidre.

Mit várunk tőled?

Nagyon jól kell ismerned a PHP 5/7-et vagy a Go-t.
Rendelkezz objektum orientált tapasztalattal.
Légy jóban a következőkkel: Postgres, Mysql adatbázis és PL/SQL nyelv.
Írj és beszélj aktívan angolul.
Légy nagyon jóban a következőkkel: Javascript, HTML, CSS, Sass, HTML5.
Ismerd jól a jquery-t és/vagy Angular-t.
Érezd otthon magad Bootstrap CSS framework-ben.
Legyen jártasságod Unix parancsok és Git használatában.
Folyamatosan képzd magad és használd szakmai tudásod.

Nagy előnnyel indulsz, ha az alábbiak jellemzők rád:

ha van felsőfokú szakirányú végzettséged.
ha ismersz C nyelvet.
ha van némi tapasztalatod automatikus tesztek készítésében.
ha rendelkezel Unix parancsok, Git, VIM ismerettel.
ha tudod, mi az a Dockerizált könyezet.
ha van tapasztalatod szerverüzemeltetésben.
ha tudod mik a következők: Javascript, jquery, HTML, CSS, Sass, HTML5.
ha tudod mi az a React/Vue.js és már használtad is.
ha ismered a Karma teszt framework-öt.

Amit mi kínálunk cserébe:

Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizu, bonusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is.
És persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.
Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz.
Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői könyzetet használsz.
Nyitottak vagyunk az új technológiák megismerésére és alkalmazására.
Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon.
Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak, bármilyen meetingünkre bemehetsz.
Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói clubunkhoz.

Jelentkezz az alábbi linken: https://schibsted-classified-hungary-kft.workable.com/jobs/349642/candidates/new
Feladás dátuma: július 5. 13:13.

Kapcsolatfelvétel