Bruttó bér: 230 000 Ft / hó
Kerület: XI.
Kategória: Szállítás / logisztika
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr
Cégnév: Raorg Translog Kft

Keressük új kollégánkat a napi prágai járatunkra.

A munkabeosztás: minden héten 3 prágai kanyar, a kinti alváshoz biztosítunk mobilágyat, állófűtést, hétvége az itthon.

A kör leírása: pakolás 16:00-tól Budapest XI. ker, indulás 17:10, lerakás Pozsony, Brno, Prága, végez az autó Prágában kb. 23:45-re. Éjfltől pihenés délután 15 óráig. Következő felrakások Prága környékén másnap 15:30-tól 3 felrakó 18:00-ig és utána irány haza és lerakás a XI. kerületben 2 helyen éjfélig. Kifelé sietni kell, mert szűkösek az idők, hazafelé kényelmes.

Az autó: Citroën Jumper 5 palettás dobozos garanciális furgon

Bérszínvonal: 220-240 ezer nettó, km futástól és a munkanapok számától függően

A jelentkezéseket e-mail-es önéletrajzzal várjuk a gm@raorgtrans.hu e-mail. címre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel