Sürgős!

Futár Munkatársakat Keresünk Csatlakozz Csapatunkhoz!

Bruttó bér:

530 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 18., 04:46

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Futár

Ha szereted a szabadságot, a rugalmas munkaidőt és fontos számodra az alkalmazotti státusz, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Mit Kínálunk?

- Biztos Alkalmazotti Státusz: Minden munkatársunkat hivatalosan, bejelentve foglalkoztatjuk.
- Garantált Alapfizetés: Hetente 70.000 - 100.000 HUF nettó, 40 óra ledolgozásával.
- Rugalmas Munkabeosztás: Döntsd el Te, mikor dolgozol lehetőség van többletórákra is extra jövedelemért.
- Heti Kifizetések: Gyors és rendszeres juttatás a munkádért.
- Fiatalos és Dinamikus Környezet: Légy része egy energikus csapatnak!

Elvárásaink:

Saját Bicikli vagy Autó: A hatékony munkavégzés érdekében szükség van saját közlekedési eszközre.
Robogó Bérlési Lehetőség: Kínálunk kedvező áron robogó bérlést, havi 25.000 HUF-ért.
40 Óra Munkavégzés: A garantált fizetésért a heti 40 óra munkaidő betartása szükséges.

Ideális Jelölt:

Jó tájékozódási képesség a városban.

Hogyan Jelentkezhetsz?
Küldd el önéletrajzodat a címre. Várunk, hogy csatlakozz energikus csapatunkhoz!

Első lépésként kérlek töltsd ki ezt a rövid adatlapot:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143254393

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Signi Magyaroszág Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód