(Hirdetésazonosító: 79732964) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 7 700  Ft Bruttó bér: 7 600  Ft Bruttó bér: 8 200  Ft Bruttó bér: 10 000  Ft Bruttó bér: 8 400  Ft Bruttó bér: 7 400  Ft Bruttó bér: 8 400  Ft Bruttó bér: 8 300  Ft Bruttó bér: 7 000  Ft Bruttó bér: 7 500  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Futár
Cégnév: Grandtax Kft

Leírás

Budapest, XII. Kerületben lévő kiszállítással foglalkozó étterembe keresünk autós/motoros futárt.

Napi bér: 10.000,-Ft + címpénz

Amit nyújtunk:
Napi kifizetés
Napi két meleg étkezés

Motor vagy autó bérlésben tudunk segíteni!

Jelentkezni az alábbi e-mail címen, vagy telefonszámon lehet:
zoltanszinak@gmail.com, tel: 06309281113
Feladás dátuma: május 18. 15:33.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.