Futár- saját gépjárművel- Budapest

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
nem igényel

Cégnév:
ABChikuma Kft

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Talpraesett vagy és jól kommunikálsz? Szereted a pörgést és mindig mozgásban lennél ?

Jelentkezz hozzánk Futár ( saját gépjárművel) pozícióra!

Ami fontos számunkra, hogy a B kategóriás jogosítványod mellett, legyen vezetési tapasztalatod is. Ápolt, jómodorú és megbízható legyél.

Kiszállítási területeid az alábbiak lennének: Budapest minden kerülete, agglomeráció Diósdtól Leányfaluig.

Kiindulási pontjaid pedig: III. VI. vagy XII. kerület .

Amit kínálunk, ezért cserébe:

-Stabil vállalati háttér, bejelentett munkaviszony egy kiszámítható munkaidővel

-Azonnali munkakezdés egy családias, laza csapatban korrekt vezetőséggel

-Napi többszöri ingyenes étkezés

-Hónap dolgozója díj és törzsgárda program

-Fejlődési és előrelépési lehetőség

-Alapbér + futárdíj + borravaló

Állás típusa: Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődésed, küld el üzenetben a jelentkezésed!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 143927254

Kapcsolatfelvétel

Üzleti

Utoljára aktív: 3 napja