1 db
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Ételfutár, kihordó

Bővülés miatt felvételt hirdetünk Robogós, Motorkerékpáros futárok részére, hosszú távra, budapesti éttermeinkbe (Oktogon, Széna tér, Bartók Béla út). Lehetőség van heti 3-6 napos főállású munkára, illetve csak hétvégés és ebédeltetős részmunkaidős foglalkoztatásra is. A fizetés egyik pillére csak a megjelölt órabér!
Jelentkezni személyesen a VI. kerület Teréz körút 25. szám alatt található Arriba Taqueria étteremben lehet minden nap 11 óra és 20 óra között, érdeklődni telefonon minden nap 9-től 20 óráig a megadott telefonszámon. Azonnali kezdéssel!
Feladás dátuma: június 25. 10:09.

Kapcsolatfelvétel