Bruttó bér: 328 000  Ft / hó Bruttó bér: 284 000  Ft / hó Bruttó bér: 288 000  Ft / hó Bruttó bér: 280 000  Ft / hó Bruttó bér: 296 000  Ft / hó Bruttó bér: 324 000  Ft / hó Bruttó bér: 328 000  Ft / hó Bruttó bér: 400 000  Ft / hó Bruttó bér: 316 000  Ft / hó Bruttó bér: 312 000  Ft / hó
Bomba ajánlat! Céges

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Futár
Cégnév: 15 Minutes Pizza Express

!!!! KiemelkedŐ Kereseti LehetŐsÉg !!!! Keress akár havi 250-300.000 Ft-ot pizza futárként!

Budapest belvárosában végezhető munka biciklis/robogós futároknak, 12 vagy 6 órás műszakban. Fiatalos munkakörnyezet, rugalmas beosztás, heti fizetés, azonnali kezdéssel!

Érd.: 06307921380
Feladás dátuma: augusztus 13. 13:10.

Kapcsolatfelvétel