Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Ételfutár, kihordó
Cégnév: Don Pepe

Hűvösvölgyi úton található Don Pepe étterem futárokat keres. Munkavégzés saját vagy az üzlet által biztosított autóval.
Akár hosszútávra főállásban, akár részmunkaidőben, mellékállásban vagy csak hétvégi munkára. Napi kétszeri étkezést biztosítunk.

Napi alapér: 6.000 Ft (+egyéb)

Jelentkezni a megadott telefonszámon lehet. (Vagy személyesen az üzletben bármely nap, munkaidőben.

Cím: 1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 114.
Nyitva: 10:30 - 23:00-ig.
Feladás dátuma: június 13. 18:05.

Kapcsolatfelvétel