(Hirdetés azonosító: 67356371) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 222 504  Ft / hó Bruttó bér: 240 792  Ft / hó Bruttó bér: 252 984  Ft / hó Bruttó bér: 243 840  Ft / hó Bruttó bér: 213 360  Ft / hó Bruttó bér: 231 648  Ft / hó Bruttó bér: 304 800  Ft / hó Bruttó bér: 243 840  Ft / hó Bruttó bér: 240 792  Ft / hó Bruttó bér: 237 744  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Logisztikus
Cégnév: Furniture1 Kft

Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni? Cégünk folyamatosan növekszik, és kiszállító munkatársat keresünk!

A feladat lapra szerelt bútor házhoz szállítása országszerte ügyfeleink részére.
A kiszállításhoz 3,5 tonnás kisteherautót biztosítunk.
Elvárások: B kategóriás jogosítvány és ügyfél orientált hozzáállás.
Jelentkeznél? Küldd el fényképes önéletrajzodat az info@butor1.hu e-mail címre!
Feladás dátuma: szeptember 18. 08:45.

Kapcsolatfelvétel