Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Fuvarszervező
Cégnév: Szaki Trans Kft

Magyar tulajdonú, nemzetközi fuvarozással foglalkozó cég keres gyakorlattal rendelkező fuvarszervező munkatársat.
A Leendő Munkatárs Feladatai:
nemzetközi fuvarfeladatok lebonyolításához szükséges dokumentumok elkészítése,
megbízói igény felvétele, rögzítése, visszaigazolása,
fuvarfeladatokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése, az áru nyomon követése,
ügyfelekkel való kommunikáció,
A nemzetközi szállítással kapcsolatos fuvarfeladatok megtervezése, megszervezése, lebonyolítása,
A vállalat üzleti feltételeinek alvállalkozók felé történő kommunikációja,
Részvétel a nemzetközi szállítmányozás árképzési és díjszámítási feladataiban.

Elvárások:
minimum középfokú végzettség,
német kommunikációképes nyelvtudás,
angol, vagy egyéb nyelvismeret előnyt jelent,
ügyfél orientált gondolkodásmód,
felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
stressztűrő, rugalmas személyiség.

Érdeklődés: 30/279-1670
Feladás dátuma: július 14. 19:16.

Kapcsolatfelvétel