Gépjármű felkészítőt, keresünk 10. kerületi használtautó telepünkre

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Autó-Everest Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Autószerelő , Szervizes

Leírás

Gépjármű felkészítőt, karbantartót keresünk!
Több, mint 19 éve piacon levő használt autók értékesítésével foglalkozó autókereskedésünk az Autó-Everest Kft csapatába Gépjármű karbantartói - felkészítői munkakörbe munkatársat keresünk.
Az új munkatárs feladat:
- Autóápolás, gépkocsi átadásra való előkészítés.
- Gépjárművel polírozása szükség esetén és karbantartása, végellenőrzés nagytakarítást követően.
- Apróbb karosszéria elemek fel-le szerelése.
- Gépjárművek mozgatása
- Szükség szerint alkatrészek rendelése

Munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
-Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Autó szerelői háttér (előny, de nem feltétel)
- B kategóriás jogosítvány
- Munkájára igényes, pontos, precíz, proaktív munkavégzés
- autók bütykölésének szeretete

Amit kínálunk, hogy hosszú távon együtt dolgozhassunk:
- Versenyképes fizetés (tudásszinttől függően)
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Biztos, folyamatosan fejlődő háttér
- Motiváló Munkakörnyezet és hangulat
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: Hétfő-Péntek : fél 9 - 17ig, 2 hetente szombaton 9- 13ig

Fizetés tudás szinttől függően 200.000Ft-tól
Fényképes önéletrajzokat várjuk: email címre.
Munkavégzés helyszíne: 1103. Budapest Gyömrői út 115

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 115298621