Gépjármüvezetö és rakodókat felveszünk

Feladás dátuma:

okt 10., 07:52
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Teherszállító, Sofőr

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Gépjárművezetőt sofőrt keresünk költöztetéshez és szállitásokhoz
XI-ker telephelyre.
3.5tonnás kisteherautó vezetésben gyakorlott rutinos
min 3-5 év !! költöztetés-szállításhoz jó fizikummal rendelkező de legalábbis tornábol nics felmentve .Csapatban és önállóan is dolgozni tudó és akaró is káros szenvedélyektől mentes ,megbízható büntettlen elöéletü egyenes jellemü munkáját igényesen végző kollégát keresünk .Állandó és beugró munkára is A rakodás is szerves része a szállításnak..Kereseti lehetőség a megbízások,megrendelések alapján vállalt napok és óraszám függvényében
nettó: 1700 -2000.- /óra +jatt + egyéb jutatás.
Kérünk figyelmesen olvasd végig a minimum elvárásainkat
Jelentkezni kizárolag fényképes önéletrajz csatolásával Lehetséges!!!

Hirdetés azonosító: 148651554

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 5 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!