Gépkezelő segéd állás

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Kalle Hungaria Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépkezelő

A Kalle Hungaria Kft. egy több, mint 25 éve működő, élelmiszeripari csomagolóanyag gyártó cég,
a Kalle GmbH magyarországi leányvállalata.
Elkötelezettek vagyunk az emberi értékek, a fejlődés és a hatékonyság mellett.
Termelési területünkre keresünk új munkatársakat.

Gépkezelő segéd
munkakörbe
Feladatok:
- A gépek működéséhez szükséges anyagok, termékek előkészítése.
- A gyártási folyamat támogatása.
- A termék ellenőrzésében való aktív részvétel.
- A gépek kezelése, kiszolgálása.
- Az elkészült termékek csomagolása/dobozolása, raklapokra helyezése, raktárba szállítása.
- A késztermék azonosító címkéjének előírásoknak megfelelő elhelyezése és a csomagoláson.
- A gyártási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációban való részvétel, a gyártási adatok rögzítése a gyártási dokumentációban.

Elvárások:
- alapfokú végzettség
- megszakítás nélküli (folyamatos) munkarend vállalása (napi munkaidő 12 óra, 4+4 váltás)
- váltott műszak vállalása
- önálló munkavégzésre való képesség
- együttműködő készség
- fizikai erőnlét, teherbírás
- túlórák vállalása (díjazás mellett)
- monotónia tűrési képesség
- pontos, precíz munkavégzés
Előnyök:
- gyártási területen, gyártó gépeken szerzett tapasztalat, hasonló területen való jártasság,
- jó műszaki érzék,
- csapatjátékos beállítottság
- alapfokú számítógép kezelői ismeretek

Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés (korrekt alapbér, teljesítmény prémium, jelenléti bónusz),
- túlóra kifizetése,
- hétvégi napokra 100 % pótlék,
- béren kívüli juttatások (egészségpénztár, egészségbiztosítás, Szép kártya, csoportos balesetbiztosítás),
- tiszta, élelmiszeripari előírásoknak megfelelő munkakörnyezet,
- stabil, német anyacéges háttérrel rendelkező, több, mint 25 éve sikeresen működő munkahely,
- bejelentett, törvényes foglalkoztatás,
- összetartó, támogató munkatársak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a e-mail címre várjuk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146445578

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Kalle Hungaria Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód