Gépkocsivezetői Állás C+E

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Szemerey-Plus Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Leírás

A Szemerey-Plus Zrt. belföldi gépkocsivezető kollégát keres
több telephelyére Budapest, Ecser, Alsónémedi, Szigetszentmiklós, Gyál, Herceghalom, Veszprém, Karcag

Miért jó nálunk dolgozni?
Mert korrekt a bérezés
Külön díjazzuk a hűségedet extra bónusszal már egy év után
Értékeljük, ha vigyázol a szerelvényre - minden hónapban jutalmazzuk a legtisztább jármű sofőrjeit
A járműparkunk csupa fiatal, jól felszerelt vontatóból és pótkocsiból áll, amit élmény vezetni
Támogató vezetőség és szuper csapat vár, ahol nyitottak vagyunk az új ötletekre!
Ezért is a mottónk: Minden úton veled vagyunk!

Feladataid a következők lesznek:
áru, göngyöleg, és szállító kezelés napi elszámolással, de készpénzforgalom nélkül alkalmanként az áruk békával történő le és felrakodása
diszpécsertől kapott fuvarfeladatok elvégzése
száraz áru szállítása ponyvás póttal
járműveink megóvása

Amit kérünk tőled:
Érvényes GKI kártya és digitális sofőrkártya
Érvényes PÁV vizsga
Vezetési és fuvarozási gyakorlat (C+E)
Okostelefonhasználat
Előny, de nem feltétel az élelmiszerszállításban szerzett tapasztalat és kisgépkezelő jogosítvány

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146171490

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Szemerey-Plus Zrt.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód