(Hirdetés azonosító: 84641631) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XIX.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: DST Direkt Speciál Transport Kft

Cégünk, a DST Direkt Speciál Transport Kft. immár több, mint 10 éve foglalkozik szinte kizárólag irodagépek és nyomdaipari berendezések szállításával. Partnereink között megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi cégek, és a kisebb, hazai márkakereskedések is.

Téged is várunk fiatalos csapatunkba, ha:

- rendelkezel B-kategóriás jogosítvánnyal és van vezetési tapasztalatod 3,5 tonnás tehergépjárművekkel,
- jó fizikummal rendelkezel, mivel a szállítások során a legtöbbször kézi erővel rakodjuk a gépeket,
- nem okoz problémát a rugalmasan kialakított munkaidő,
- képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni (itt mindkettőre szükség lesz).

Emellett előnyt jelent, ha:

-van a szállítmányozás területén szerzett bármilyen tapasztalatod,
- rendelkezel országos helyismerettel,
- van némi műszaki érzéked.

A munka során az alábbi feladatokat kell ellátnod:

- Indulás és érkezés a cég XIX. kerületi telephelyére.
- A gépek megadott helyeken történő felvétele, szállítása, az előzőleg összeállított fuvarterv követése.
- Adminisztráció (menetlevél kitöltése, szállítólevelek leigazolása, áruátvétel ellenőrzése).
- Esetenként az ügyfelek tájékoztatása.

Amit pedig mi biztosítunk:

- Versenyképes, folyamatosan emelkedő jövedelem, cafeteria
- Változatos feladatok
- Munkaruha, egyéb felszerelések
- Céges telefon
- Korszerű járműpark
- Vidám, fiatal csapat
- Családias légkör

Várjuk a jelentkezésed, melyben kérjük, hogy a nettó bérigényed is jelöld meg. E-mail cím: info@dstlog.hu
Feladás dátuma: október 9. 11:09.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel