Gokart szerelés és általános karbantartó munka

Bruttó bér:

355 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
N-Vogue Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

X. kerületi gokart csarnokba keresünk a gokartok szerelésére és általános karbantartási munkákra munkaerőt azonnali kezdéssel akár.

Feladatai:
gokartok folyamatos átnézése minden műszakkezdés előtt, szerelése, folyamatos karbantartása,
műhely rendben tartása,
benzin beszerzése,
gokarthoz szerelési anyagok beszerzése, illetve ami az épület karbantartásához szükségesek,
a gokartpálya építésében, javításában segítség nyújtása, valamint az épületben ill. a körüli apróbb karbantartói munkák.
Munkaerő hiány esetén pályabíróknak besegíteni a munkájukban.

Váltótárssal dolgozol, vele lehet cserélni, ha szükséges.
Egyik héten 3 nap a munkaidő, másik héten 5 nap. Minden második hétvégéd szabad.

Munkaidőd: egyik héten hétfő-kedd 10:00-22:00 között, szombat 10:00-24:00, vasárnap 10:00-22:00
másik héten: szerda-csütörtök 10:00-22:00, péntek 10:00-24:00.

Elvárások
műszaki beállítottság,
gyakorlatiasság,
felelősségtudat,
rugalmas,
megbízható,
legyen munkamorálja,
pontos munkavégzés,
gyorsaság,
talpraesettség,
jó problémamegoldó képesség,
B kategóriás jogosítvány aktív járműhasználattal.

Előnyt jelent
Elsősorban a X. kerület vonzáskörzetében lakjon a könnyebb hazajutás végett, ha nincsen autója

Amit kínálunk
Bejelentett 8 órás állás.
Kezdő bér: havi nettó 320.000 forintot kapsz kézbe.
Amennyiben túlórázol az is fizetve van. A túlórádat 1.900 Ft.-tal számoljuk.
3 hónap múlva, ha már egyedül is megállod a helyedet akkor a nettó bér 355.000 Ft, a túlóra 2.100 Ft.

Céginformáció
Több mint 17 éve stabilan működő cég

fényképes önéletrajz a email címre

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147847908

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 70 napja