(Hirdetés azonosító: 83478960) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Marketing / média / művészet
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Grafikus, Képszerkesztő
Cégnév: orsidekor

Szereted a kreatív tervezési feladatokat, az ügyfelekkel való kapcsolattartást, és a kivitelezés technikai részétől sem riadsz vissza? Megállod a helyed, ha nagy a pörgés, de a lassabb napokon is feltalálod magad? Hatékonyan tudsz csapatban dolgozni? Akkor lehet, hogy te vagy a mi emberünk!
Papír- és fatermékek (meghívók, dobozok, táblák stb.), illetve dekorációs kellékek tervezésével és gyártásával foglalkozó cégünk keres fiatalos, pozitív szemléletű csapatába Grafikus kollégát 8 órás munkavégzésre.
Ha van már hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, rutinosan használod a Corelt, ezen kívül láttál már lézergépet és plottert, akkor jelentkezz hozzánk!
Elvárások:
- Corel Draw grafikai program rutinos használata
- Nyomdatechnológiai ismeretek és rutin
- Pontos és gyors munkavégzés
- Pozitív hozzáállás
- Csapatban való együttműködés
Előny:
- Dekoratőr tapasztalat
Küldd el portfóliódat és fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a orsidekor@orsidekor.hu címre, és valósítsd meg az ötleteidet nálunk!
Fiúk jelentkezését is szeretettel várjuk. Tárgy: grafikus
Feladás dátuma: szeptember 6. 17:45.

Kapcsolatfelvétel