Gumiszerelő munkatárs

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Cégnév:
Telek-Trans Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gumiszerelő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Cégünk 1998 óta tevékenykedik az autóiparban. A gumiszerelés, javítás és gumiabroncsok, kiegészítők értékesítése mellett a HRS/Hijoin- és Alutec könnyűfém keréktárcsák forgalmazásával foglalkozunk.
Budapesti XVI. kerületi gumiszervizünkbe keresünk gumiszerelő munkatársat. Tapasztalat nem feltétel, be tudunk tanítani.

Elvárások

gumiszerelés, kerékcsere, centrírozás, defektjavítás, stb. minden ami a gumizással kapcsolatos
ügyfelekkel tisztelettudó, segítőkész kommunikáció
tanácsadás, értékesítés (felni, gumi, kiegészítők, stb.), ajánlatadás, számlázás
Igényes és pontos munkavégzés, rugalmasság
önálló és folyamatos munkavégzés
csapatmunka
munkájára és környezetére való igényesség

Fontos, hogy:

Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
Legyen fényképes önéletrajzod, amit elküldesz nekünk
Jelöld meg a bérigényedet.

Előnyt jelent

gumiszerelői tapasztalat ill. gyakorlat. Ha nincs tapasztalatod, de érdekel a szakma, akkor az sem probléma, be tudunk tanítani.
felniknek, gumikhoz, kiegészítőkhöz való hozzáértés
fogékonyság, érdeklődés más munkakör iránt, pl. értékesítés, kereskedelem, számlázás, egyéb irodai munka, ügyfelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás
autószerelői gyakorlat
kereskedelmi, értékesítési területen szerzett tapasztalat
B-kategóriás jogosítvány, gépkocsivezetői tapasztalattal

Amit kínálunk

gumiszerelésre való betanítás, ha nincs tapasztalatod benne, de érdekel a szakma
hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
bejelentett munkavégzés
rugalmas munkakörülmények
összeszokott csapat
munkaruha

Telek-Trans Kft.
1161 Budapest, Rákospalotai határút 113.

Jelentkezés címre vagy jofogás üzenetben küldött fényképes önéletrajzzal.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149638689

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 7 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!