Kerület: XI.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Marketinges
Cégnév: FocusWork Kft

Gyakornokokat KeresÜnk - Budapest
pénzügy/HR/marketing/sales
nettó 900/ó
A munkára jelentkezés feltétele egy fényképes önéletrajz küldése a kelemen.richard@dmsbp.hu e-mail címre. Tárgy: Gyakornok
Nemzetközi partnercégünkhöz nappali tagozatos diákokat keresünk gyakornoki pozícióra, az alábbi területekre:
- pénzügy
- HR
- marketing
- sales.
Feladat:
- adminisztrációs feladatok ellátása, adatbázis frissítése
- partnerekkel való kapcsolattartás
- jelentések, elemzések készítése
- számlák kiállítása
- munkatársak munkájának teljes körű támogatása
Elvárás:
- folyamatban lévő, aktív, nappali tagozatos, felsőfokú tanulmányok az ezt követő 12 hónapban
- stabil, min. középfokú, angol nyelvtudás szóban és írásban
- erős MS Excel és MS Power Point ismeretek
- heti min. 25 órás, munkavégzés
- jó kommunikációs és koordinációs készség
- agilitás
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
Bérezés: nettó 900/ó

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel