Gyártás tervező, rendelés koordinátor, minőség biztosítás csop.vezető

Bruttó bér:

3 500

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Fejér, Komárom-Esztergom, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Textilklinika

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Gyártás vezető

Ha szereted a textileket, vonz a design, a lakberendezés, a szabás-varrás, akkor megtaláltuk egymást!
Talpra esett vagy? Gyorsan tanulsz? Kitartó vagy? Szervezőként, koordinátorként vezetői pozícióba akarsz kerülni?
Akkor Téged keresünk! Vállalkozóként is ! :)

Ipari függöny, ponyvakészítő, kárpitos manufaktúránkba várjuk új csapattag, csoportvezető jelentkezését.

Segítjük, kiegészítjük, erősítjük ill. helyettesítjük egymást!

Tekintsd meg tevékenységeinket:

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

- Szakemberek, mesterek vezetésének, kezelésének a magas iskolája
- Gyártás előkészítés, feladatok koordinálása, munkatervek készítése >
folyamatos munka előállítása, feladatkiadás,
a kollégák leterheltségének a figyelembe vételével.
- Szaktársakkal való folyamatos egyeztetések.
- Felmerülő problémák kezelése:
min akadt meg?, kin akadt meg?, mi a következő teendő!
- A fontossági sorrendek felállítása
- Párhuzamosan futó feladatok, projektek nyomon követése
- MEO: A készülő munkák folyamatos minőségi ellenőrzése
- A kollégák mentorálása, segítsége, noszogatása és motiválása
- A félbe hagyott, elhalasztott feladatok figyelése, újra ütemezése a következő heti munkatervekben >>határidők figyelése

Amit kérünk:
- min. 5 év vállalkozói, versenyszférában szerzett gyakorlat
- Előrelátás, előre gondolkodás, előkészítés képessége
- Napi / Heti > munkatervek készítése
Teremtsd A Jövőt !
-Eredmény orientált, kitartó, küzdő jellem
-Jó stressztűrő képesség
-Termelésben, szolgáltatásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Kiemelt jövedelem: nettó 350.000-550.000 Ft
- nettó 2500 - 3500 Ft / óra
- Rugalmas munkaidő:
Heti 3 - 5 nap + Havi 1- 3 szombat ?
Nyitva tartás:
Hétköznap 8-20 h, Hétvégén is 9-19 h.
Heti, 2 heti kollégákkal egyeztetett beosztással, helyettesítésekkel.
Hétvégén ebéd+ pótlék. Hétköznap is adunk szabadnapot.
- Légkezelt - Klimatizált - ionizált légtisztítóval ellátott műhely a belvárosban
- Változatos, érdekes munka
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Természetbeni juttatások, bónuszok
- Útiköltség térítés

Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a -ra.
Kísérő leveledben írd meg kéréseidet, kérdéseidet, fix elfoglaltságaidat.
A tárgyban tüntesd fel, hogy Gyártás tervező, rendelés koordinátor

Kérdés esetén küldj sms-t
(hétköznap 17-19 h között ill. szombat 9-14h között)
Forrai Péter
30/9449944

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 112878903