(Hirdetés azonosító: 83986718) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: rath hungaria kft

Leírás

Rath Hungária Kft.
A Rath-Group az osztrák Rath család vállalkozása. A tűzállóanyag gyártás nálunk öt generációra, azaz több mint 150 éves múltra tekint vissza. Itt történik a legkorszerűbb technológiai feltételek mellett a samott idomgyártás, továbbá tűzálló habarcsok és betonok előállítása, valamint formázott tűzálló beton idomok készítése.
Gyártásközi ellenőr
Főbb feladatok, munkák:
A gyártás helyszíni felügyelete, folyamatos mérések és ellenőrzések az érvényben lévő utasítások szerint
Folyamatos együttműködés a műszakvezetőkkel
Feltárt nemmegfelelőségek jelzése
Laboratóriumi próbatestek készítése és minősítése
Elvárások:
Műszaki ismeretek (műszaki rajz olvasás)
Mérőeszközök ismerete (tolómérő)
MS Office felhasználói szintű ismerete
Képesség az önálló felelősségteljes döntések meghozatalára, a csapatban történő munkavégzésre
Előny:
hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Munkarend:
3 műszakos
Teljes munkaidő
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem és cafeteria csomag
Minőségi munka elismerésére Prémium rendszer keretében
Állás, munka területei:
Gyártás, Termelés
Minőség-ellenőrzés
Egyéb fizikai munka
Munkavégzés helye:
Budapest, Porcelán utca 1.
Feladás dátuma: szeptember 21. 19:06.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel