(Hirdetés azonosító: 76955028) Hirdetés kezelése »
4 db
Bruttó bér: 172 500  Ft / hó Bruttó bér: 190 900  Ft / hó Bruttó bér: 230 000  Ft / hó Bruttó bér: 181 700  Ft / hó Bruttó bér: 179 400  Ft / hó Bruttó bér: 177 100  Ft / hó Bruttó bér: 186 300  Ft / hó Bruttó bér: 167 900  Ft / hó Bruttó bér: 167 900  Ft / hó Bruttó bér: 172 500  Ft / hó
Sürgős! Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó

Kálvin téren lévő, vegán hamburgerezőnkbe éttermi dolgozót keresünk teljes munkaidőben!

Főbb feladatok
- alapanyagok előkészítése
- szendvicskészítés, zöldségpogácsa - krumplisütés,
- rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése, vendégek udvarias, gyors, pontos kiszolgálása
- takarítási feladatok elvégzése a konyhában, vendégtérben, mosdókban

Munkakör betöltésének feltételei
- rugalmas beoszthatóság
- megbízhatóság
- terhelhetőség, jó állóképesség
- alapszíntű angol nyelvtudás
- tapasztalat nem szükséges

Amit kínálunk
- fizetés nettó 170.000 Ft-tól, 200.000 Ft-ig /nettó 1000-1100 Ft/óra/ (Fokozatos fizetésemelés, 1 éven keresztül)
- hosszú távú munkalehetőség
- ambiciózus és kiemelkedően teljesítő munkavállalók számára előrelépési lehetőség
- napi egyszeri étkezés

Munkarend
- Váltott munkarend, azaz Hétfőtől-Vasárnapig, egyik héten 3 napot kell dolgozni, a másik héten 4 napot, 10:00-tól 22:00-ig (Minden második héten a péntek, szombat, vasárnap szabadnap!)

Jelentkezni, fényképes Önéletrajzzal az istvanffiveggieburger@gmail.com e-mail címen lehet.
Feladás dátuma: szeptember 21. 08:42.

Kapcsolatfelvétel