(Hirdetés azonosító: 60844280) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 216 000  Ft / hó Bruttó bér: 243 000  Ft / hó Bruttó bér: 219 000  Ft / hó Bruttó bér: 249 000  Ft / hó Bruttó bér: 237 000  Ft / hó Bruttó bér: 300 000  Ft / hó Bruttó bér: 231 000  Ft / hó Bruttó bér: 237 000  Ft / hó Bruttó bér: 219 000  Ft / hó Bruttó bér: 231 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Székesfehérvár
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: Jack''s Burger Kft

Új munkatársainkat keressük a székesfehérvári Auchanban hamarosan nyitó Jack's Burger gyorséttermünkbe.
Feladatok: Rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése, a vendégek pontos, udvarias, segítőkész, kedves kiszolgálása, hús- és krumplisütés, az ételek elkészítése, tálalása.
Tapasztalat nem szükséges, gyorsan megtanulható munka. Fiatal csapat, jó munkakörnyezet, megbízható, stabil háttér.
Jelentkezni: jacksburger.fehervar@gmail.com -ra küldött fényképes önéletrajzzal.
Próbáld ki Magad a Jack's Burgernél ! Jelentkezz most!
Feladás dátuma: szeptember 17. 11:27.

Kapcsolatfelvétel