Gyorséttermi dolgozókat keresünk

Feladás dátuma:

márc 29., 18:31

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Pesti Pipi Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Éttermi dolgozó

Leírás

"Sziasztok!
Budapesten Pesti Pipi üzleteinkbe keressük legújabb kollégáinkat!

Mit lehet tudni a Pipiről?
Pipi csirkéből készült ételeket, tálakat, egyéb nyalánkságokat készít az arra tévedő éhes vendégeknek. Minden egységünkben akad bőven, akinek ételt kell adni, szóval a munkaidő gyorsan eltelik.

Mi a feladat?
Ha ételkészítő pályán vagy, akkor az ételek elkészítése, összeállítása. Az alapanyagok teljesen előkészítve érkeznek, így csak össze kell állítani őket.Ha előkészítő pályán vagy, akkor a feladatod a pipi húsok klopfolása, töltése, panírozása. Ha pultos pályán, akkor a rendelések felvétele, mosolygás, kommunikálás az éhesebbnél éhesebb vendégekkel.Minden esetben szabadidős tevékenység két vendég közötti takarítás, mert tiszták, szépek vagyunk.
Annyi órára vagy bejelentve amennyit dolgozol, ha úgy alakul, hogy át kell lépni a napi 8 órát, el van számolva, természetesen hivatalosan, túlóraként.

Mit kínál neked Pipi?
Stabil, hosszútávú tagokat keresünk, így te is ugyanezt várhatod tőlünk.

Mit nyújtunk?
Bérezés: 1800-2000 Ft/óra ami tőled is függ mennyire vagy tapasztalt és milyen gyorsan sajátítod el a Pipi előírásokat!
Folyamatos előre jutási lehetőséget, bejelentést, betegszabadságot, személyzeti étkezést, személyzeti kedvezményt.

Mit vár el tőled Pipi?
A feladataid alázattal, tisztességgel végezd, ez fontos!
Időben érkezz, ápolt megjelenés, tiszta munkavégzés, minden olyat, amit te is elvárnál a munkatársadtól.
Ha vendégekkel kommunikálsz, úgy viselkedj velük, mint ahogy te szeretnéd, hogy viselkedjenek veled.

Fényképes önéletrajzodat a hozzád legközelebbi Pipibe küld el nekünk!
Campona:
Pesti út:
Stadionok: email címre várjuk.

Reméljük, nemsokára találkozunk!"

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146608541

Jófogás alkamazás QR kód