Jó fogás!
Céges
Bruttó bér: 170 000 Ft / hó
Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó

Téged Keresünk! Kassza,Csomagoló és Konyhai területre,ha:
-pozitív és energikus vagy,
-szeretsz csapatban dolgozni,
-precíz vagy és jól kommunikálsz.

Feladataid:
-kasszás,csomagolós,konyhai feladatok,
-étterem tisztán tartása,
-vendégek udvarias és figyelmes kiszolgálása.

Fontos információk számodra:
-több műszakos munkarendben dolgozunk,
-az étterem hétvégén is nyitva tart.

Mit kínálunk Neked?
-emberközpontú,barátságos,de pörgős munkakörnyezet,
-remek társaság,
-valós fejlődési,feljebb jutási lehetőség
-rugalmas munkaidő-beosztás,
-biztos kereset,
-vonzó kezdő órabér,ami pár hónap után jelentősen emelkedik
-versenyképes juttatási csomag(bónusz,cafeteria,kedvezményes étkezés).

Önéletrajzod leadhatod az étteremben:
KFC Duna Pláza,1138,Budapest Váci út 178,
vagy elküldheted e-mailben a 303086@amrest.eu e-mail címre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel