Gyorséttermi pultosokat és üzletvezető helyettest keresünk

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Pesti Pipi

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Pultos

Leírás

Sziasztok, kedves Álláskeresők!

Pipi egyik vendéglátó egységébe keressük pultos és üzletvezető helyettest.

Budapest 1173 Pesti út 41/C,
A Pesti Pipi 17-be

Mit lehet tudni a Pipiről?

Pipi csirkéből készült gyorsételeket, tálakat, egyéb nyalánkságokat készít az arra tévedő éhes vendégeknek. Minden egységünkben akad bőven, akinek ételt kell adni, szóval a munkaidő gyorsan eltelik.

Mi a feladat?

Pultos

Rendelések felvétele, fizettetés, ételek helyben és elvitelre történő összekészítése, mosolygás, kommunikálás az éhesebbnél éhesebb vendégekkel.
Minden esetben szabadidős tevékenység két vendég közötti takarítás, mert tiszták, szépek vagyunk.

Üzletvezető helyettes.

Árurendelés, bejelentések, nyitás és zárás
Csapat irányítása beosztások írása napi működés garantálása.

Minden esetben szabadidős tevékenység két vendég közötti takarítás, tiszta pálya hatékonyabb munka.

Annyi órára vagy bejelentve amennyit dolgozol, ha úgy alakul, hogy át kell lépni a napi 8 órát, el van számolva, természetesen hivatalosan, túlóraként.

Mit kínál neked Pipi?

Stabil, hosszútávú tagokat keresünk, így te is ugyanezt várhatod tőlünk.
Mit nyújtunk?

Folyamatos előre jutási lehetőséget, bejelentést, betegszabadságot, személyzeti étkezést, személyzeti kedvezményt. Mindig keressük azokat a csapattagokat, akik többre képesek, és több pénzért nagyobb felelősséget vállalnak. Ez nem a bullshit rész, nálunk így működik. :)

Mit vár el tőled Pipi?

A feladataid alázattal, tisztességgel végezd, ez fontos!

Időben érkezz, ápolt megjelenés, tiszta munkavégzés, minden olyat, amit te is elvárnál a munkatársadtól.

Ha vendégekkel kommunikálsz, úgy viselkedj velük, mint ahogy te szeretnéd, hogy viselkedjenek veled. (mindenre van pontos leírásunk, mit hogy kell csinálnod, még a vendég kommunikáció is. Persze, ez csak a pultos pozícióra érvényes.)

Ha ez a kisregény felkeltette érdeklődésed önéletrajzodat a
címre várjuk.

Reméljük, nemsokára találkozunk!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145773172

Jófogás alkamazás QR kód