Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Sikermix kft

Leírás

Reform éttermünk csapatába keresünk szakács munkatársakat.
Betanított szakács munka!
Ha csak érdekel vagy már otthonosan is mozogsz a reform konyha világában, ha nem áll távol tőled a pörgős lendületes életvitel, kreatív vagy és szereted a munkád, akkor köztünk a helyed!
Amit várunk:
2-5 év szakmai tapasztalat
önmagára és munkájára való igényesség
megbízhatóság, pontosság
vendég-centrikus munkavégzés

Előnyt jelent a hasonló területen szerzett tapasztalat, illetve ajánlólevél!
Amit kínálunk:
versenyképes folyamatosan fejlődő bérezés (1300-1400Ft/h)
2x napi étkezés
kulturált munkakörnyezet
fiatalos csapat
fejlődési lehetőség
Kérjük küld el fényképes önéletrajzod a peter.sandor@lurdykonferencia.hu email címre
Feladás dátuma: május 23. 15:15.

Kapcsolatfelvétel