Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIV.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Egészségügyi szakmunkás
Cégnév: Legion Nexus Kft

Leírás

Azonnali Kezdéssel!!!

Idősek otthoni gondozására és segítésére, - Budapest területére - gyakorlattal rendelkező, hölgy munkatársakat keresünk.

Munkavégzés, nappali főállású munkaidő-beosztásban történő, bejelentett foglalkoztatással történik. Egészségügyi végzettség nem feltétel.
Nettó jövedelem a letöltött munkaórák arányában: 130-230.000 ft között.
Munkakezdés folyamatosan!
A munkára kizárólag fényképes(!), szakmai önéletrajzzal lehet jelentkezni a: legionnexus@gmail.com e-mail címre! (Csak a feltételeknek megfelelő önéletrajzokat értékeljük!)
Budapesti városismeret a folyamatos utazások miatt szükséges!
Feladás dátuma: június 28. 18:52.

Kapcsolatfelvétel