(Hirdetés azonosító: 78048863) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 560  Ft / óra Bruttó bér: 584  Ft / óra Bruttó bér: 632  Ft / óra Bruttó bér: 800  Ft / óra Bruttó bér: 664  Ft / óra Bruttó bér: 608  Ft / óra Bruttó bér: 584  Ft / óra Bruttó bér: 584  Ft / óra Bruttó bér: 600  Ft / óra Bruttó bér: 624  Ft / óra
Sürgős!

Tulajdonságok

Kerület: XII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Házvezető

Kedves és emberbarát hozzáállású, mozgásában korlátozott középkorú hölgy keres hasonló hozzáállású hölgy segítőket, akik részt vesznek a háztartás vezetésében (nem nagy) és segítenek neki a mozgásban (felállás, öltözés, stb.).

Az alábbi idősávokra keresek segítőt (nem egy embert az összesre):

H, Sz, P // 08:15-14:00
K, Cs // 08:15-16:00
Szo-V // 08:15-23:00

A túlóra nagyon ritka és fizetett (esetlegesen váltótárs helyettesítése), viszont olyan személyt keresünk, akit szintén ritkán kell helyettesíteni.

A hölgy a 12. kerületben lakik, jó közlekedésű helyen. Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel. Megadott órabér nettó.

Tel: 20/956-7597.
Feladás dátuma: szeptember 20. 17:53.

Kapcsolatfelvétel