Házvezetőnői, idősgondozói állást keresek

Bruttó bér:

1 234

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 19., 11:44

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
orosz

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Házvezető

Üdvözletem. Demjén Emese vagyok, 66 éves, nyugdíjas özvegyasszony. Kárpátalja, szülőföldem és Pest megye között ingázom, ahol gyermekeim élnek. Az Ukrajnában zajló sajnálatos események miatt nagyrészt már Magyarországon tartózkodom. Nyugdíjazásom előtt irodai, adminisztratív feladatokat láttam el. Hamar megözvegyültem, így a ház körüli és a házban lévő feladatok is rámhárultak. Jól főzök. Otthon vagyok a magyar, orosz, ukrán konyha ízeiben. Káros szenvedélyem nincs. Empatikus, kedves, igényes embernek mondanak. Szeretek sétálni, keresztrelytvényt fejteni, olvasni. 3 felnőtt gyermekem és 4 unokám van,akikért rajongok.
Házvezetőnői, idősgondozói állást, lehetőséget keresek,amivel kiegészíthetném bevételem. Leginkább Budapest, Pest megye lenne a célterület, akár bentlakással. Sok éves tapasztalattal rendelkezem, az említett területekről. Igény esetén ajánlást is bemutathatok. Fontos, hogy nem vagyok szakképzett ápoló, tehát ágyban fekvő beteget, speciális ápolási feladatokat nem tudok vállalni.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, további egyeztetés céljából az alábbi telefonszámon:
Üdvözlettel, Emese

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147183707

Jófogás alkamazás QR kód