Országos
Kerület: VIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, motivációs levél
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Premium Sport Kft

Heavy Tools márkaüzleteinkbe értékesítő munkatársakat keresünk Aréna bevásárlóközpontban!

Kereskedelmi tapasztalatod megvan (min. 2 éves)
Az üzlet működéséből eredő feladatok ellátása vezetői utasítás alapján nem okoz problémát
Pénztárkezelés, pénzkezelési tapasztalatod van
Vevőorintált szemlélet, csapatszellem jellemez
Dinamikus, rugalmas és terhelhető vagy
Pozitív, kedves, az emberek felé nyitott, másokat tisztelő kommunikatív személyiséggel rendelkezel
A divat és trend iránt elkötelezett vagy
Idegennyelv-tudás előnyt jelent nálunk

Ha elvárásainknak megfelelsz és szeretnél nálunk dolgozni, fényképes önéletrajzod küld el az emese.gyure@heavytools.com email címre, a tárgy rovatban feltüntetve: Budapest ArÉna eladó vagy személyesen az üzletben leadhatod.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel