2 db

Multirégió Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Pest
Kerület: III.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: IT support, Helpdesk-es
Cégnév: DINF Kft

Leírás

Helpdesk Operátor ( IT Helpdesk)
2009 óta működő magyar tulajdonú Informatikai vállalkozás Multinacionális céghez közvetített IT Helpdesk munkatársat keres Budapesti munkavégzéssel

A pozícióról:
A IT Helpdesk feladata, a rögzített hibajegyek megoldása és feldolgozása. Kapcsolattartás belső és külső megoldói csoportokkal. Alapszintű segítséget és megoldást nyújtson multinacionális partnereinknél dolgozó felhasználóknak számára távolról vagy helyszíni beavatkozás útján. Munkavégzés helye Budapest illetve Győr.

Főbb feladatok:
Napi kapcsolattartás támogatott magyarországi felhasználóinkkal beérkező hívások és emailek formájában
Egyszerűbb, napi irodai munka során felmerülő technikai problémákban való segítségnyújtás
Komplexebb problémák delegálása a felelős megoldó csoportoknak
Vevői elégedettség fenntartása és javítása

Elvárások:
Társalgási szintű Angol nyelvtudás
Affinitás és érdeklődés az IT világa iránt
Napi számítógép használat, Windows 7, 8, 10 és/vagy más operációs rendszer ismerete, MS Office programcsomag ismerete
Logikus, kreatív és megoldás orientált gondolkodás
Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált gondolkodásmód
Multi-tasking készség
Elkötelezett és megbízható csapatjátékos
B kategóriás jogosítvány
Active directory, LAN, WAN ismerete előny
Nemzetközi vállalati környezetben szerzett tapasztalat előny

Szükséges nyelvtudás:

Angol - Alapfok/társalgási szint

Mit ajánlunk?
Dinamikusan növekvő cég, hosszú-és rövidtávú fejlődési lehetőségek
Meglévő nyelvtudás használata és fejlesztése
Szakmai és személyes fejlődési lehetőségek
Családias, barátságos légkör
Stabil munkahely, fix munkarend

Előnyt jelent:
IT Helpdesk területen szerzett tapasztalat
Angol aktív nyelvhasználat

Munkavégzés Helye:
Budapest 3. kerület, Győr

Munkába lépés kezdetet:
1 hónapon belül

A fényképes önéletrajzokat allas@dsys.hu címre nettófizetési igény, valamint a levél tárgyában a pályázó nevével és a megpályázott pozíció megjelölésével várjuk.
Feladás dátuma: szeptember 2. 17:48.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel