(Hirdetés azonosító: 80648584) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hentes, Mészáros

Budapesti étterembe keresünk nagy konyhai gyakorlattal rendelkező, megbízható, szorgalmas, önmagára és munkájára igényes hentes-konyhai mészárost hosszútávra. Amit ajánlunk: azonnali kezdés, vidékről bejáróknak bérlet hozzájárulás. Jelentkezési feltételek: érvényes negatív tüdőszűrő lelet, erkölcsi bizonyítvány. Jelentkezés esetén fényképes önéletrajzokat várunk a munka@fozelekfalo.hu e-mail címre, tárgymezőben a "Hentes" jelige feltüntetésével. Érdeklődni minden hétköznap munkaidőben 8:00-16:00-ig lehet a 0620/287-1062-as telefonszámon.
Feladás dátuma: augusztus 27. 13:54.

Kapcsolatfelvétel