Hétvégi, délutános varrás > 21 °C fok hűvösben

Bruttó bér:

3 000

Ft / óra

Feladás dátuma:

márc 25., 15:38
Üzleti
Multirégió
Fejér, Komárom-Esztergom, Pest, Veszprém

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Szmoking Bt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

Leírás

Szeretsz varrni?

Jól akarsz keresni?

Fejlődésre, tanulásra vágysz?

Jó szakemberré szeretnél válni?

Családias légkörben szeretsz dolgozni?

Akkor Téged keresünk!

Ruhaklinika és Szabóság, Budapest belvárosában- Varró szakembert, varrónőt, szabómestert, bőrdíszművest, kárpitost keresünk.

Rugalmas beosztással 1-3 nap, szabad napjaidon.

Hétköznap délután, részmunkaidőben is, ill. hétvégén is 4-6-8 órában vállalhatsz munkát.

Amit kínálunk:

- Belvárosi > hűvös 21 °C fok, jól felszerelt szabósági manufaktúra

- Vidékieknek budapesti szállásban segítünk 1-2 éjszakára is

-Útiköltség térítés, természetbeni juttatások (hétvégén ebéd)

-Jó csapat, családias légkör! Jó hangulat!

- Mindent meg tudunk beszélni, segítünk.

Rád van szükségünk >

- Igényes, lelkiismeretes vagy

- Minőségi munkát adsz ki a kezedből

- Lakástextil, függöny, védőhuzatok, kerti párna stb. készítésében van már tapasztalatod

- Előny, ha gyakorlatod van blézer, nadrág, ing-blúz, ruha méretre alakításában (szabás-varrásában)

Amit kérünk:

- Légy kitartó és türelmes

- 1-3 év gyakorlat varrásban

- Igényes, minőségi munka

Jövedelem rész- vagy teljes munkaidőben:

- Hétvégi , délutános pótlékkal

- Napi 15.000-25.000 Ft + ebéd+ útiköltség térítés

- Havi: nettó 200.000 - 400.000 Ft + útiköltség térítés v. albérleti támogatás

- Nettó 1.500 -3.000 Ft/óra

Weboldalak:

Fényképes szakmai bemutatkozást kérünk, kísérő levéllel!
Írd meg a kéréseidet, a fix elfoglaltságaidat és a kérdéseidet is.

A tárgyban tüntesd fel, hogy: Hétvégi, délutános varrás

Amennyiben 2-3 napon belül nem kapsz választ, akkor küldj SMS-t vagy hívj fel!

Forrai Péter
30/944-9944

Textilklinika & Szabóság
1072 Budapest; Akácfa u. 41. (Blaha Lujza tér)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 129886002