Hétvégi varrás rugalmasan - Napi 10000 - 20.000 Ft + útiköltség + ebéd

Bruttó bér:

20 000

Ft / nap

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Alkalmi/időszakos munka

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Ruhaklinika - Szabóság - Szolgáltató Centrum

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

Leírás

Szereted a textileket, a ruhákat, a divatot?
Változatos, érdekes munkát szeretnél?
Akarsz fejlődni, és jó szakemberré válni?
Igényes vagy a munkádra és szabási gyakorlattal is rendelkezel?

Akkor Téged keresünk!

Ruhaklinika és Szabóság, Budapest belvárosában varró szakembert keres.

Péntektől vasárnapig rugalmas beosztással, 1-3 nap
Hétköznap, részmunkaidőben is, 4-6-8 órában is

Amit adunk:

- Belvárosi, klimatizált, jól felszerelt szabósági manufaktúra - a műhelyben a munkafeltételek, eszközök stb. rendelkezésre állnak!
- Vidékieknek hétvégi bejárásnál szállásban segítünk 1-2 éjszakára
- Vidékről akár 2 naponta bejárással is tudsz dolgozni
-Útiköltség térítés, természetbeni juttatások (hétvégén ebéd)
-Jó csapat! Mindent meg tudunk beszélni, segítünk.

Rád van szükségünk, amennyiben:

- Lakástextil, függöny, védőhuzatok, ruhazsák készítésében van már tapasztalatod
- Előny, ha gyakorlatod van blézer, nadrág, ing-blúz, ruha alakításában (szabás-varrásában)
- Türelmes, lelkiismeretes, és kitartó vagy

Elvárásaink:

- Legalább 5 év gyakorlat ruha javításban, méretre alakításokban
- Minőségi, igényes munkavégzés, szépérzék, precizitás

Jövedelem:

-Hétvégén:

Napi 10.000-20.000 Ft + ebéd+ útiköltség térítés

-Elérhető jövedelem rész- ill. teljes munkaidőben:

nettó 200.000 - 300.000 Ft + útiköltség térítés v. albérleti támogatás

Kérjük tekintsd meg weboldalainkat:

Kérjük, küldd el lehetőleg fényképpel a szakmai bemutatkozásod.
Írd meg a kéréseidet, a fix elfoglaltságaidat és a kérdéseidet is.

A tárgyban tüntesd fel, hogy: Hétvégi varrás
Miután elküldted az önéletrajzodat és 2-3 napon belül nem kapsz választ, akkor küldj sms-t vagy hívj fel!

Forrai Péter
30/944-9944

Ruhaklinika Szabóság
1072 Akácfa u. 41.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 66105900